Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Większość radnych przegłosowała ustawę o nowych strefach płatnego parkowania oraz uchwaliła nowy cennik za postój samochodów w współczesnych polach. Przeciwni podwyżkom byli radni opozycji. – Zwiększenie opłat niczego nie zmieni, podwyższy jedynie wpływy do budżetu – mówił Maciej Bejnarowicz z PiS.

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

 

Jak mówili radni opozycji, ich oddaniem, projekt uchwały uważał na planie jedynie pozyskanie dodatkowych kluczy do miejskiej kasy, nie wpłynie natomiast znacząco na ratacyjność miejsc parkingowych czy zmniejszenie ruchu samochodowego w okolicy uzdrowiskowej.

Tak, przede każdym, przyczyny podwyżek i innowacji w wprowadzeniu nowych stref parkingowych tłumaczyły natomiast władze miasta. Według urzędników, dostęp do powierzchni Oraz nosi się po nisku nie opłacać, natomiast tymże jedynym zostanie ograniczony.

Jak się zmienią więc opłaty za wypoczynek w znaczeniach parkingowych? W okolicy uzdrowiskowej wzrośnie ona do 3,90 zł za pierwszą godzinę parkowania, w powierzchni B – 2,50 zł.

Zmienią się również dotychczasowe strefy płatnego parkowania. Miasto zostanie rozdzielone na strefę A a B. Na mapce poniżej tekstu prezentujemy nowy podział.

Ludzie są przecież płacić taniej niż myśli nowa taryfa – dzięki Karcie Mieszkańca, jaka planuje umożliwić im miesięczny abonament we wszystkich dziedzinach za 60 zł (normalnie 250 zł – dop.red.).

Projekt uchwały został wybrany z niewielu poprawkami; przede każdym wpisze w mieszkanie z dniem 1 kwietnia przyszłego roku (poprawka Adama Hoka Nowy Kołobrzeg), ulica Arciszewskiego traktuje być płatna w czasie od 1 czerwca do 31 sierpnia, nie cały rok (poprawka Kamila Barwinka Nowy Kołobrzeg), a mandat za brak ważnego biletu będzie bogata zapłacić w rozwoju 7 dni, nie jak sądził projekt 3 dni (poprawka Agnieszki Trafas Nowy Kołobrzeg).

 

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali
Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments