Sukienka dla druhny - znajdź inspirację

Sukienka dla druhny – znajdź inspirację

Warto przeczytać

Siostra albo przyjaciółka poprosiła cię, abyś została druhną na jej ślubie? To na pewno dla ciebie ogromne wydarzenie, które sprawia, że czujesz praktycznie taką samą ekscytację, jak przyszła panna młoda. Jeśli jednak oprócz radości odczuwasz niepokój, co powinnaś na siebie włożyć, to nie musisz się już martwić. Istnieje wiele pomysłów na odpowiednią kreację dla Ciebie, wystarczy, że wykorzystasz jeden z nich.

Druhna – prawie tak ważna jak panna młoda

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że będąc druhną na ślubie, jesteś na nim prawie tak samo ważna, jak panna młoda. Będziesz jej towarzyszyć przez długi czas i oczy wszystkich gości będą skierowane na Ciebie tak samo, jak i na nią. Nic więc dziwnego, że pod względem wyglądu nie możesz jej ustępować. Co więcej, warto, abyście wspólnie wybrały suknię dla Ciebie. W końcu będziecie lepiej prezentować się obok siebie, jeśli dopasujecie się kolorystycznie. Zwłaszcza jeśli Twoja siostra czy przyjaciółka zrezygnowała z tradycyjnej, śnieżnobiałej sukni ślubnej.

Barwa sukni dla druhny

Jak już przed chwilą zostało wspomniane, będąc druhną, powinnaś mieć sukienkę dopasowaną do kolorystyki narzuconej przez pannę młodą. Zdecydowała się może na barwę ecru? Albo poszła o krok dalej i wybrała dla siebie nowoczesną suknię ślubną z kolorowymi, wyrazistymi akcentami? Jeśli tak, nie zapominaj o nich, wybierając kreację dla siebie. Warto sięgnąć po sukienkę, która będzie w podobnej tonacji albo w kolorze wspomnianych dodatków. Delikatne, srebrne wstążki na sukni ślubnej mogą skłonić Cię do wybrania na przykład ołówkowej, dopasowanej sukni maxi w srebrnym kolorze, którą proponuje sklep Mosquito. To idealny pomysł, jeśli jesteś szczupłej, filigranowej budowy, gdyż wówczas Twoja figura zostanie jeszcze podkreślona. Dopasuj do tego szpilki i elegancką, minimalistyczną biżuterię, a na pewno olśnisz pozostałych gości swoim szykiem i gustem. Sama także poczujesz się wyjątkowo.

Beżowa dopasowana sukienka maxi z satyny / fot. mosquito-sklep.pl
Beżowa dopasowana sukienka maxi z satyny / fot. mosquito-sklep.pl

 

Czy warto wybierać ostre kolory, czy raczej pastelowe? Wszystko zależy od Twojej karnacji i gustu, jeśli panna młoda nie narzuca ci żadnej barwy. Pomyśl jednak także o tym, że masz być prawie tak ważna, jak ona. Na pewno nie powinnaś jej przyćmić ani odwracać uwagi zbyt krzykliwym strojem. Mógłby on wręcz wydać się niektórym gościom niestosowny. Może więc będzie lepiej, jeśli nie włożysz sukienki w kolorze ostrej czerwieni.

Długa czy krótka?
Srebrna dopasowana sukienka maxi / fot. mosquito-sklep.pl

 

Długa czy krótka?

To kolejne pytanie, które warto sobie zadać. Odpowiedź na nie zależy w dużej mierze od Twoich upodobań, tego, w czym czujesz się najlepiej. W końcu podczas wesela masz nie tylko błyszczeć i pełnić rolę druhny, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Jeśli więc uważasz, że obcisła mini krępuje Twoje ruchy i nie wyjdziesz w niej na parkiet, będzie lepiej, jeśli postawisz na klasyczną, długą suknię. Sięgająca do ziemi kreacja będzie pięknie układać się w tańcu, a jej swobodny krój zapewni Ci komfort przez cały wieczór. Co więcej, wiele osób klasyczną maxi uzna na pewno za bardziej odpowiednią i elegancką dla druhny. Może to być więc idealny wybór, jeśli liczysz się ze zdaniem otoczenia.

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments