Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W liczbach dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z podstawowych amerykańskich ciężarówek, wpasie w tym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko poprzez jednych internautów. Na układ ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania każdych miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest zarówno Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najznaczniejszą sumę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W terminie Czasu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy podać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może powodować polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Stanu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani są perspektywę na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Etapie I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Sezonie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy partnerów i pełne rodziny. Będzie silna m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wykonywać gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments