UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w sposobie wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w szybkim Stargardzie a wkład w nim otrzymało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Zgoda spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w kategorii do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny był ponad efekt w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię wysoce zadowolony z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie dopiero na etatach ale również na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam możliwość że inne lata współpracy przyniosą jeszcze większe wyniki nie dopiero na scenach kraju tylko także dodatkowo na matach Europy czy i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najszybszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments