Zachwyć pięknym manicure hybrydowym!

Zachwyć pięknym manicure hybrydowym!

Warto przeczytać

Marzysz o stworzeniu pięknej stylizacji hybrydowej na swoich paznokciach bez wychodzenia z domu? Nie ma żadnego problemu! Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie i dobre jakościowo kosmetyki, a następnie wykonasz każdy z poszczególnych etapów zgodnie z instrukcją, o której za chwilę Ci opowiemy. Zanim jednak skupimy się na kolejności wykonywania poszczególnych działań na naszych paznokciach warto zastanowić się skąd zamówić produkty, dzięki którym samodzielne wykonanie manicure hybrydowego będzie w ogóle możliwe. Jednym z takich miejsc będzie hurtownia kosmetyczna LaDiosa, która posiada ogromną ofertę różnorodnych produktów z zakresu manicure i pedicure, ale również makijażu oraz pielęgnacji skóry twarzy, ciała i dłoni.

Manicure hybrydowy krok po kroku!

Manicure hybrydowy należy rozpocząć od dokładnego przygotowania płytki paznokcia a dokładniej od pozbycia się z niej zbędnych skórek i nabłonków, które mogą sprawić, że lakier hybrydowy już po kilku dniach zacznie odchodzić i nieestetycznie się kruszyć. Do pozbycia się skórek idealnie nadadzą się ostre cążki, radełko lub frezarka. Możesz użyć w tym celu np. frezarki mercedes DM-295/DM-992 w białym odcieniu, którą znajdziesz na stronie LaDiosy. Po dokładnym zdezynfekowaniu, a następnie odsunięciu i usunięciu skórek możesz nadać swoim paznokciom odpowiedniego kształtu przy pomocy pilniczka. Kształt migdałków, trumienek czy kwadratów to już indywidualne upodobania każdej z nas. Następnym elementem jest zmatowienie paznokci bloczkiem polerskim oraz przetarcie paznokci wacikiem nasączonym cleanarem. Hurtownia kosmetyczna LaDiosa posiada wiele bardzo dobrych gatunkowo cleanerów z takich firm jak Semilac czy też Neonail. Po takim przygotowaniu swoich paznokci przyszedł czas na nałożenie bazy, lakieru hybrydowego oraz topu. Pamiętaj, aby każdy z tych trzech produktów utwardzić w odpowiednim czasie, umieszczonym na etykiecie opakowania. Najlepiej będzie trzymać dłonie w lampie około 30 sekund. Na końcu ponownie sięgamy po wacik nasączony cleanerem i przeciągamy po paznokciach. Brzmi całkiem banalnie? Bo takie właśnie jest!

Produkty, dzięki którym Twoja stylizacja utrzyma się do 4 tygodni

Skoro już wiesz jak prawidłowo wykonać stylizację hybrydową we własnym zaciszu domowym, możesz zacząć kompletować produkty, który posłużą Ci w tym celu przez dłuższy czas! Powyżej przedstawiliśmy Ci kilka produktów, które świetnie nadadzą się do wykonania manicure natomiast tak naprawdę jest ich tak dużo, że koniecznie powinnaś się z nimi zapoznać! Przykładowo – lakiery hybrydowe, które znajdziesz na stronie internetowej hurtowni kosmetycznej LaDiosa słyną ze swej trwałości oraz idealnej gęstości umożliwiającej nałożenie produktu bez obaw o zalanie skórek. Pamiętaj, aby wybierać produkty o dobrym składzie szczególnie wtedy, kiedy jesteś podatna na alergie i podrażnienia. LaDiosa ma to na uwadzę w związku z czym na stronie znajdziesz tylko i wyłącznie produkty, które są całkowicie bezpieczne i delikatne.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o