Złoty ślub

Złoty ślub

Promocja i Reklama

Twój ślub już tuż tuż, a Ty nadal masz przed sobą mnóstwo pracy? To zrozumiałe. Organizacja tak wyjątkowego dnia nie jest wcale łatwa. Należy pamiętać o wszystkich elementach, które tego dnia muszą zagrać tak dobrze jak Marsz Mendelssohna. Oprócz oczywistego wyboru sukienki, a także fryzury, należy wybrać dodatki. Jednak jaką biżuterię wybrać na ślub, aby dodała nam blasku?

Złoty ślub

Zastanówmy się wspólnie.

Jaka ozdoba do srebrnej urody?
O tak ważnym elemencie stroju, jakim jest idealna biżuteria należy pomyśleć już na etapie wybierania sukienki. Niegdyś panowało przekonanie, że do koloru ecru pasuje wyłącznie złota biżuteria, zaś biel będzie się komponować ze srebrem. Teraz kanony piękna są kompletnie inne. Poza kolorem sukienki warto zwrócić uwagę na jej krój, materiał z jakiego jest wykonana, a także na urodę. Nie możemy pozwolić sobie na zły dobór biżuterii, bo może okazać się, że to, co miało dodawać nam uroku sprawia, że wyglądamy gorzej, a pozbawiając się jej całkiem nie dajemy szansy zabłysnąć naszej sukni ślubnej. Przy doborze takiej ozdoby należy także zwrócić uwagę na urodę kobiety. Biżuteria jest ozdobą, w której Panna Młoda ma czuć się komfortowo. Delikatnej, filigranowej kobiecie nie warto proponować ogromnych naszyjników, bowiem cały urok pod nimi zniknie. Tak samo jest z kobietami o rubensowskich kształtach- delikatne łańcuszki i maleńkie kolczyki nie uwydatnią ich piękna w odpowiedni sposób.

Czy To złoto, czy już tombak?
Skoro decyzja o wyborze biżuterii już zapadła warto upewnić się, że to co mamy nosić jest autentycznym złotem. Nie mamy w pobliżu profesjonalnych przyrządów, ani nie chcemy biegać do lombardu na wycenę? Nic nie szkodzi! Podpowiemy jak sprawdzić złoto w domowych warunkach! Najprostszym sposobem jest magnez. Złoto nie powinno zostać przez niego przyciągnięte. Nie jest to jednak w pełni sprawdzona metoda, bowiem związki użyte do wyprodukowania naszej biżuterii mogą z nim reagować. Warto więc sprawdzić próbę złota, która powinna być wybita w trudno dostępnym miejscu na naszej ozdobie.

Uśmiechnij się!

To Twój najważniejszy dzień, więc nie obawiaj się, że coś pójdzie nie tak! Daj się porwać chwili i czuj się po prostu szczęśliwą, bo wychodzisz za kogoś, kogo darzysz ogromnym uczuciem i nawet brak idealnej fryzury czy nieodpowiednia biżuteria nie zmienią Waszej miłości!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adam
adam
4 lat temu
Daj ocenę :
     

a co to jest złoty